AVART - O NAS

Specjalistyczna wiedza, wieloletnie doświadczenie

AVART to firma zajmująca się sprzedażą i usługami w zakresie rozwiązań audiowizualnych już od ponad 10 lat. Naszymi Klientami są małe i duże przedsiębiorstwa, różnego rodzaju instytucje a także klienci indywidualni. Najważniejszą wartością naszej firmy są Nasi zadowoleni Klienci. O jakości naszych usług niech świadczy to, że przez te wszystkie lata obecności w branży, jeszcze nigdy nie przydarzyła nam się żadna reklamacja czy negatywna opinia. Dbamy o to aby Nasi Klienci za jak najrozsądniejsze pieniądze otrzymali sprzęt, który całkowicie spełni ich oczekiwania, a także sprosta wszelkim stawianym przed nim zadaniom.

Korzystając z naszych usług, Nasi Klienci oszczędzają mnóstwo czasu potrzebnego na analizę poszczególnych urządzeń, ofert czy też parametrów. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy na co dzień w pracy dla naszych zleceniodawców. Nasi Klienci oszczędzają także pieniądze, gdyż dzięki nam nie ponoszą zbędnych wydatków na urządzenia czy akcesoria, które mogłyby nie sprawdzić się w danym przypadku. Pracujemy na terenie całej Polski.

Naszym głównym celem jest wdrażanie technologii obowiązujących na rynku AV. Oferujemy pełen pakiet usług, który obejmuje wszystkie etapy kontraktu tj. konsultację z Klientem, dobór odpowiedniego sprzętu, opracowanie projektu, konfigurację, aż po instalację  zintegrowanych systemów multimedialnych. 

Dzięki partnerskiej współpracy z wiodącymi producentami profesjonalnych urządzeń audiowizualnych, a także z autoryzowanymi serwisami, zapewniamy naszym Klientom również kompleksową opiekę serwisową zakupionych u nas sprzętów audiowizualnych.


Oferujemy: 

    •    multimedialne projektory  
    •    profesjonalne monitory wielkoformatowe 
    •    ekrany projekcyjne 
    •    systemy sterowania 
    •    systemy nagłośnienia
    •    urządzenia dystrybucji sygnałów audio-video 
    •    interaktywne rozwiązania na bazie ww. urządzeń
    •    pełne wyposażenie sal konferencyjnych (obejmujący projekt, sprzęt audiowizualny i meble)
   
Zapraszamy do współpracy,

Aga Roguska Avart

 

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.