❗️Projektor Epson EH-TW5650 - to bardzo fajny produkt jak na początek przygody z dobrej jakości kinem domowym i to już za niecałe 4000 zł. "Sport, muzyka oraz gry .." 👉A skoro o grach mowa… projektory coraz częściej częściej wykorzystywane są do gier. Nic dziwnego, bowiem mało co może równać się z rozgrywką na ogromnym ekranie powyżej 100 cali. W tym przypadku, by urządzenie idealnie nadawało się do podłączenia komputera czy konsoli, uwagę należy zwrócić na input lag, czyli czas opóźnienia sygnału. Minimalna wartość, która gwarantuje odpowiednią responsywnosć nawet w trakcie bardzo dynamicznej rozgrywki, wynosi ok. 30 milisekund (W TW5650 to 27ms – tryb gra – 1080p60 (konsola)

👉Na komfort użytkowania wpływa także obecność dodatkowych funkcji. Projektor niekoniecznie musi być na stałe zainstalowany w jednym miejscu, dlatego przy zmianie lokalizacji bardzo wygodnym rozwiązaniem jest wbudowana korekcja geometrii obrazu, która automatycznie dostosuje go do pomieszczenia, w którym mamy zamiar urządzić projekcję. 👉Co więcej, użytkownicy obecnie coraz częściej wyświetlają obraz z pozycji urządzeń mobilnych – dobry sprzęt, to taki który dzięki bezprzewodowej łączności LAN oraz Miracast pozwala na wyświetlanie np. galerii zdjęć bezpośrednio ze smartfonów czy tabletów. 

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.