"Michał Anioł i sekrety Kaplicy Sykstyńskiej " to bezprecedensowy wciągający pokaz stworzony przez #Giudizio Universale, w którym wykorzystuje się 30 profesjonalnych projektorów laserowych firmy Panasonic. Specjaliści z Giudizio Universale wykorzystali całą moc projektorów aby stworzyć coś tak magicznego i wciągającego, że na długo pozostawia trwałe i silne wrażenie dla wszystkich którzy przyjdą zobaczyć to show! Widzowie przenoszą się w sam środek Kaplicy Sykstyńskiej!
Z technicznego punktu widzenia nie była to łatwe zadanie ale elastyczność projektora laserowego pod względem wymiarów sprawiła, że ​​bardzo łatwo przystosować się do ciasnych przestrzeni w teatrze. Projektory o natężeniu światła 30,000 Lumenów, 20,000 i 12,000 lumenów, dało w rezultacie 400 lumenów na metr kwadratowy i tym samym doskonałą rozdzielczość. 

https://www.facebook.com/GiudizioUniversaleLoSpettacolo/videos/856009664591517/?fref=mentions

 

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.