Nowa seria projektorów laserowych LCD PT-MZ770 przeznaczona dla sektora korporacyjnego i edukacyjnego obejmuje modele o jasności na poziomie 8000 lumenów.
Zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w firmowych salach konferencyjnych oraz salach lekcyjnych projektory laserowe LCD MZ770 wyróżniają się wspaniałym bogactwem obrazu i najwyższą elastycznością systemu.

Urządzenia idealnie nadają się do zastosowania w połączeniu z dużymi ekranami w audytoriach i dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Takie funkcje jak cichy tryb 27 dB oraz szybki start i wyłączanie gwarantują płynne i efektywne prowadzenie prezentacji.

Oba projektory mają także szczelne i odporne na pył mechanizmy optyczne z jednokierunkowym przepływem powietrza oraz ekologiczne filtry wielokrotnego użytku. Dzięki temu całe urządzenie może pracować nawet przez 20 000 godzin praktycznie bez konserwacji, co znacznie obniża koszty eksploatacji.

Udostępnianie ekranu na potrzeby prezentacji jest możliwe za pomocą urządzenia USB typu plug-and-share, opcjonalnego modułu bezprzewodowego obsługującego kopiowanie ekranu za pośrednictwem zgodnego komputera z systemem Windows® lub urządzenia z systemem Android™ albo w ramach projekcji bezprzewodowej z urządzeń z zainstalowanymi aplikacjami lub oprogramowaniem Panasonic.

Żródło: Panasonic

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.