Uniwersalne i ekonomiczne projektory laserowe Panasonic

Panasonic zaprezentował nową serię projektorów laserowych wyposażonych w zaawansowane możliwości pracy grupowej. Linia MZ670 obejmuje 4 modele stworzone z myślą o pracy w salach wykładowych i konferencyjnych. Są to pierwsze projektory Panasonic łączące laserowe źródło światła SOLID SHINE z technologią 3LCD.

Nowa seria MZ670 składa się z czterech kompaktowych modeli: PT-MZ670, PT-MZ570, PT-MW630 i PT-MW530. Urządzenia mają niewielkie wymiary i ważą jedynie 15,2 kg. Są przeznaczone do jednoekranowych projekcji w małych i średnich pomieszczeniach – klasach szkolnych, salach konferencyjnych i wykładowych. Pozwalają wyświetlać obraz o wielkości od 100 do 150 cali i oferuję bardzo wysoki współczynnik kontrastu na poziomie 3 000 000:1, zapewniając wyraźny obraz nawet w jasnych pomieszczeniach. Ich zaletą jest też bardzo cicha praca na poziomie 28 dB w trybie Eco, dzięki czemu nie odwracają uwagi odbiorców od prezentera.

Modele PT-MZ670 (6500 lumenów) oraz PT-MZ570 (5500 lumenów) zapewniają rozdzielczość WUXGA, zaś projektory PT-MW630 (6500 lumenów) i PT-MW530 (5500 lumenów) rozdzielczość WXGA. Za doskonałą jasność urządzeń oraz żywe barwy odpowiada technologia 3LCD. Z kolei oszczędności w perspektywie długoterminowej gwarantuje laser Solid Shine. Dzięki jego wykorzystaniu projektory pozwalają na 20 000 godzin praktycznie bezserwisowej eksploatacji.

Prostą instalację oraz obsługę urządzeń zapewnia technologia Digital Link. Umożliwia ona przesyłanie sygnałów wideo, dźwięku oraz komend sterujących przy użyciu jednego kabla na odległości do 150 m. Ponadto projektory oferują szeroki wybór portów oraz interfejsów do bezprzewodowego wyświetlania obrazów z różnych urządzeń, umożliwiając prowadzenie prezentacji bez użycia komputera i bezpieczne strumieniowanie treści.

Projektory z serii MZ są wyposażone w wymienne obiektywy, dzięki czemu można je instalować zarówno w małych, jak i dużych salach. Oferują swobodny montaż w zakresie 360°, a za sprawą korekcji geometrycznej umożliwiają wyświetlanie obrazu na zakrzywionych lub specjalnie wyprofilowanych ekranach. Dodatkowo są wyposażone w funkcję Powered Lens Shift, dzięki której do regulacji zoomu/ostrości oraz przesunięcia obiektywu nie jest potrzebna drabina.

Panasonic udoskonalił obsługę projekcji bezprzewodowej z urządzeń przenośnych i komputerów PC za sprawą opcjonalnego modułu ET-WM300. Pozwala on na bezprzewodowe przesyłanie obrazu (tzw. screen mirroring) na paśmie 5 GHz lub 2,4 GHz, umożliwiając połączenie równorzędne typu peer to peer pomiędzy projektorem a urządzeniami kompatybilnymi ze standardem Miracast.

Projektory z linii Panasonic MZ670 będą dostępne u autoryzowanych dystrybutorów Panasonic od listopada 2017 roku.

Żródło: Panasonic

 

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.