Jakieś trzy lata temu zadawałam sobie pytanie "kiedy i czy w wogóle zostaną wyparte z rynku tradycyjne projektory lampowe" Wówczas, z uwagi na fakt, iżphz10_1195425588 niewątpliwie wadą "bezlampowców" była ich relatywnie wysoka cena, sądziłam że jeszcze nieprędko to nastąpi... i się przesądziłam :). Firma Sony wprowadziła do sprzedaży dwa modele projektorów laserowych w rozdzielczościach WUXGA i WXGA. W klasycznej obudowie na bazie nieorganicznych paneli BrightEra generują obraz o jasności 5000 lm  Dwukrotnie pytałam o cenę.. nie że przygłucha jestem, ale to raczej z niedowierzania. O zaletach tego typu rozwiązania zapewne już wielu z Państwa słyszało, ale mimo to pozwolę sobie przypomnieć iż posiadają one:

  • długą żywotność źródła światła (20 000 h) z zachowaniem początkowego poziomu parametru jasności;
  • dowolną pozycję montażu projektora w tym pozycja boczna;
  • redukcję kosztów eksploatacji;
  • ograniczenie do minimum konieczności konserwacji;
  • redukcję zużycia energii  - pośrednio zmniejszenie emisji CO2;
  • ochrona środowiska (technologia bezrtęciowa).

Zachęcam więc do zapoznania się z parametrami rzeczonych projektorów. Sony VPL-PHZ10 (WUXGA ) oraz Sony VPL-PWZ10 (WXGA).

Aga Roguska

kontakt + 48 600 333 209

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.