Profesjonalne wyświetlacze E-LED od Panasonic

Panasonic zapowiedział uzupełnienie oferty monitorów Digital Signage o nowe modle z serii SF2. Linia obejmie cztery urządzenia o rozdzielczości Full HD, wyposażone w panel IPS.

Seria SF2 oferuje monitory w rozmiarach: 43, 49, 55 i 65 cali. Wszystkie wyświetlają obraz Full HD o jasności 450 cd/m2 i współczynniku kontrastu 1100:1 i 1300:1 (dla modelu 65 cali). Za sprawą technologii IPS zapewniają szerokie kąty patrzenia, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie do reklamy cyfrowej. Jednocześnie dzięki podświetleniu E-LED nowe wyświetlacze są efektywne energetycznie i stanowią opłacalne rozwiązanie do pracy przez całą dobę.

Modele z linii SF2 na rynku pojawią się w lipcu 2017 roku. Będzie je można wykorzystać w instalacjach jedno- lub wieloekranowych, zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. Są wyposażone we wbudowany USB Media Player. Posiadają także funkcję zsynchronizowanego włączania/wyłączania urządzeń, co pozwala zarządzać większymi instalacjami typu Multi-screen.

- Nowe wyświetlacze posiadają wzmocnioną konstrukcję, która gwarantuje ciągłą, bezawaryjną pracę - mówi Enrique Robledo, European Marketing Manager w Panasonic. – Co ważne, technologia E-LED oferuje doskonały poziom jasności i odwzorowania kolorów, zapewniając jednocześnie dużą oszczędność energii. Dzięki temu monitory SF2 sprawdzą się w najbardziej wymagających instalacjach w pracy 24/7.

Źródło Panasonic

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.