Jeszcze jaśniejszy projektor oświetleniowy od Panasonic.


Space Player o nazwie PT-JX200,  to hybrydowe rozwiązanie łączące funkcje projektora laserowego oraz reflektora oświetleniowego. Nowy model został wyposażony w oprogramowanie do zarządzania treścią. Od poprzedników wyróżnia go także wyższa jasność na poziomie 2000 lumenów.

Space Player to urządzenie, które swoje budową przypomina reflektor, pełni jedną podwójną funkcję – zarówno oświetleniową, jak i projekcyjną. Zaletą urządzenia jest możliwość prostej instalacji na standardowych szynach oświetleniowych za pomocą jednego kabla. Ponadto nowy Sapce Player cechuje jasność 2000 lumenów i możliwość nieprzerwanej pracy do 20 000 godzin.

Urządzenie zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o placówkach handlowych, restauracjach oraz muzeach. Można go wykorzystać na przykład do podświetlenia ekspozycji muzealnych, uzupełniając je jednocześnie o opisy eksponatów wyświetlanych z projektora. Z kolei w restauracjach można za jego pomocą w ciekawy sposób wyświetlić menu lub inne obrazy tworząc niepowtarzalna atmosferę.

734.jpg (600×421)734.jpg (600×421)Space Player PT-JX200 wykorzystuje nowe oprogramowanie do zarządzania treścią, które pozwała na planowanie wyświetlanych materiałów, zarządzanie listą odtwarzania, automatyczne włączanie/wyłączanie zasilania, przełączanie źródła sygnału, a także odtwarzanie pokazu slajdów. Dodatkowo funkcja Memory Viewer umożliwia odtwarzanie treści z efektami przejścia oraz automatyczne odtwarzanie i obracanie obrazu. 

Jakość obrazu w rozdzielczości XGA zapewnia system obrazowania w technologii 1-chip DLP. Ponadto Space Player został wyposażony w funkcję dopasowania kolorów do projekcji z użyciem wielu urządzeń,. Pozwala wyświetlać obrazy we wszystkich kierunkach poniżej swojej osi poziomej. Dodatkowym atutem urządzenia jest brak filtra, dzięki czemu nie wymaga ono konserwacji.

Space Player można zainstalować na suficie oraz innych płaskich powierzchniach (stół, ściana), co zapewnia bardzo elastyczny montaż.

Źródło: Panasonic

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.