Profesjonalne wyświetlacze Panasonic EF1 są teraz dostępne w zestawie z systemem konferencyjnym HDVS-300 od firmy Atlona. Wspólne rozwiązanie, przygotowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, pozwala za pomocą jednego kabla przesyłać obraz, dźwięk, zasilanie i sygnały sterujące. To oznacza redukcję kosztów związanych z konfiguracją systemu oraz jego prostszą obsługę.

Panasonic oraz firma Atlona, amerykański lider w dostarczaniu rozwiązań do zarządzania sygnałami AV, stworzyły wspólnie efektywny zestaw do konferencji dla małych i średnich firm. Monitory EF1 połączonoz rozwiązaniem Atlona HDVS-300, pierwszym na rynku systemem konferencyjnym wyposażonym w technologię HDBaseT. Pozwala ona za pomocą jednego kabla przesyłać na duże odległości obraz, dźwięk, zasilanie i sygnały sterujące. Dzięki temu eliminuje konieczność podłączania wielu przewodów, upraszczając instalację i obsługę systemu.

Rozwiązanie firmy Atlona będzie dostępne z monitorami sieciowymi Panasonic EF1 o przekątnych 75 i 84 cali. Urządzenia te wyposażone w panel High Visibility IPS doskonale odwzorowują kolory, wyświetlają wyraźne obrazy pod każdym kątem, oferują współczynnik kontrastu na poziomie 350 cd/m2 oraz rozdzielczość Full HD. Posiadają wejście HDMI, wbudowany odtwarzacz USB, a także złącze LAN.

Dzięki automatycznemu przełączaniu sygnałów wejściowych przez system Atlona HDVS-300, korzystanie z monitora nie wymaga zdalnego sterowania. Ekran włącza i wyłącza sią automatycznie po wykryciu sygnału, umożliwiając rozpoczęcie spotkania bez straty czasu na poszukiwanie właściwego przycisku. Ponadto technologia HDBaseT daje większą elastyczność instalacji, umożliwiając zwiększenie odległości między monitorem, komputerem z którego wyświetlana jest prezentacja i np. kamerą czy mikrofonem.

- We współpracy z naszym partnerem technologicznym, firmą Atlona udało nam się stworzyć kompletne i efektywne rozwiązanie dla sal konferencyjnych. Użytkownicy mogą teraz czerpać korzyści zarówno z wysokiej jakości monitorów Panasonic EF1, jak również z ich prostej obsługi i elastycznej instalacji zapewnionej przez system HDVS-300. To doskonałe rozwiązanie do sal konferencyjnych, które można w prosty sposób podłączyć i natychmiast rozpocząć z nim pracę – mówi Maciej Morawski, Sales & Marketing Manager w Panasonic.

Źródło: Panasonic

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.