10 lat pracy bez konserwacji....

Panasonic zaprezentował nowy projektor laserowy PT-RZ575 wykorzystujący technologię Solid Shine.
Model wyposażony jest w obiektyw stałoogniskowy (0,8:1) umożliwiający projekcje tylne z niewielkich odległości.
Stanowi doskonałe rozwiązanie do zastosowania w dyspozytorniach czy centrach monitoringu.
Do sprzedaży trafił jesienią 2016 roku.

Panasonic PT-RZ575, dzięki połączeniu technologii Solid Shine i DLP, zapewnia jasność 5200 lumenów przy współczynniku kontrastu na poziomie 20 000:1. Wyposażony jest w tryb stałej jasności, co oznacza długotrwałą i stabilną pracę w trudnych warunkach, na przykład w zaciemnionych sterowniach.

PT-RZ575 oferuje pięć różnych trybów operacyjnych, dostarczając użytkownikowi idealne połączenie jasności i bardzo długiej pracy bez konieczności konserwacji. Użytkownik może ręcznie wybrać jeden z trzech poziomów jasności lub uruchomić tryb Long Life, który pozwala na działanie projektora bez przerwy 7 dni w tygodniu przez 365 dni bez potrzeby wymiany źródła światła nawet do 87 600 godzin. To oznacza około 10 lat nieustannej pracy bez uszczerbku dla jasności i kolorów.

Hermetyczny blok optyczny oraz obudowa urządzenia uniemożliwiają wnikanie kurzu, które mogłoby spowodować obniżeniu jasności obrazu. Dzięki temu oraz wyeliminowaniu z konstrukcji filtra projektor nie wymaga żadnej konserwacji. Model wyposażono też w podwójne moduły laserowe pozwalające utrzymać wyższą jasność nawet w bardzo zaciemnionych pomieszczeniach.

Więcej informacji na temat profesjonalnych rozwiązań wizualnych Panasonic można znaleźć na stronie: http://www.avart.com.pl/kontakt.html

 

 

 

 

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.