Panasonic wprowadził do sprzedaży nowy projektor laserowy PT-RZ31K o  jasności 31 000 lumenów. Jest to najjaśniejszy model w ofercie Panasonic działający w technologii Solid Shine. Został zaprojektowany do pracy w dużych pomieszczeniach i podczas imprez masowych.

PT-RZ31K do sprzedaży trafił w październiku 2016 roku i jest dostępny w dwóch wariantach - w rozdzielczości WUXGA lub SXGA+.

Nowe projektory wyróżnia przy tym stosunkowa niewielka i lekka obudowa.

Unikalną cechą modelu projektora Panasonic PT-RZ31K jest podwójne źródło światła gwarantujące nieprzerwaną projekcję nawet w przypadku awarii technicznej. Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdzi się w branży rozrywkowej, wynajmu oraz podczas wystaw. Jednocześnie opracowana przez Panasonic technologia laserowa Solid Shine zapewnia długotrwałą jasność i precyzyjne odwzorowanie barw. Co ważne, projektor może pracować w trybie 24/7 bez degradacji koloru. Nowa seria jest kompatybilna z istniejącymi obiektywami Panasonic w technologii 3-Chip DLP, dzięki czemu możliwa będzie ich wymiana pomiędzy różnymi modelami.

Więcej informacji na temat profesjonalnych rozwiązań wizualnych Panasonic można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl/systemy-wizualne/

 

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.