Kreatywność to jeden z podstawowych atutów Twojej organizacji. Dzięki ClickShare masz pewność, że wszyscy zwrócą uwagę na nowe pomysły, które wreszcie zostaną odpowiednio przedstawione. Ten bezprzewodowy system prezentacji pozwala wszystkim użytkownikom po prostu współdzielić informacje dostępne na laptopach i urządzeniach mobilnych wyświetlając je na dużym ekranie w sali konferencyjnej. Bez kabli, bez instalacji oraz bez czekania na podłączenie. 

Podłącz, aby się zaprezentować

Zestaw CSE-200 oferuje pracę w stylu ClickShare w małych i średniej wielkości salach konferencyjnych. Każdy - wliczając gości - może współdzielić obraz naciskając jeden przycisk i od razu prezentować treści bez konieczności odbycia jakiegokolwiek szkolenia. Uczestnicy spotkania po prostu podłączają urządzenie zasilane z portu USB - przycisk ClickShare - do własnych komputerów PC oraz Mac i po naciśnięciu jednego przycisku obraz z laptopa zostanie wyświetlony na dużym ekranie. Dodatkowo, dzięki aplikacji ClickShare użytkownicy mogą również udostępniać obraz z telefonów komórkowych i tabletów.

Rozwiązanie zachęcające do współpracy

CSE-200 został zaprojektowany dla wdrożeń korporacyjnych i oferuje rozszerzone funkcje w zakresie bezpieczeństwa, a także więcej opcji w zakresie podłączenia - włączając Airplay i Google Cast wspierając treści bez HDCP - oraz centralne zarządzanie. Umożliwiając dwóm osobom współdzielenie treści w tym samym czasie, CSE-200 zapewnia bezpośrednie połączenie z centralnym obrazem i zachęca do współpracy. Dla wygody użytkowników funkcje związane z bezpieczeństwem pracy z CSE-200 można ustawić na jeden z trzech predefiniowanych poziomów w zależności od polityki i potrzeb firmy. Niemniej ważne jest to, że udostępniony interfejs programistyczny urządzenia czyni jego integrację z siecią firmową dużo łatwiejszą.

Prezentacja Barco CSE-200

 

 

Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie

stat4u

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: +48 600 333 209, wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij niniejszy formularz kontaktowy aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całej Polski.